“Shqiptarët të shkojnë në punë dhe në shkollë me fanellën e Kombëtares në Gjermani”! Gjimshiti e ka si kujtim nga italianët, ja se çfarë do në Europian

“Shqiptarët të shkojnë në punë dhe në shkollë me fanellën e Kombëtares në Gjermani”! Gjimshiti e ka si kujtim nga italianët, ja se çfarë do në Europian

Intervista e parë që Berat Gjimshiti ka zgjedhur që të jap nga qëndrimi i tij në Itali, për një media shqiptare, nëpërmjet një lidhje live, ishte pikërisht ajo në emisionin tonë të ri, “Koha Shtesë”. Mbrojtësi i Atalantas ka folur për gjithçka sa i përket Shqipërisë, kohës kur ngeli jashtë në Euro 2016, Europianit të […]

“Nuk e njihja si lojtar Jasir Asanin”! Gjimshiti tregon si mbeti pa fjalë kur e pa nga televizori: 28-vjeç, ku paska qenë më parë? Ajeti, ky çuni paska shumë talent…

“Nuk e njihja si lojtar Jasir Asanin”! Gjimshiti tregon si mbeti pa fjalë kur e pa nga televizori: 28-vjeç, ku paska qenë më parë? Ajeti, ky çuni paska shumë talent…

Intervista e parë që Berat Gjimshiti ka zgjedhur që të jap nga qëndrimi i tij në Itali, për një media shqiptare, nëpërmjet një lidhje live, ishte pikërisht ajo në emisionin tonë të ri, “Koha Shtesë”. Mbrojtësi i Atalantas ka folur për gjithçka sa i përket Shqipërisë, kohës kur ngeli jashtë në Euro 2016, Europianit të […]

“U befasuan nga ne në fillim”! Gjimshiti tregon komentet që ka marrë te Atalanta për Kombëtaren: Trajneri Gasperini më ka pyetur për Shqipërinë

“U befasuan nga ne në fillim”! Gjimshiti tregon komentet që ka marrë te Atalanta për Kombëtaren: Trajneri Gasperini më ka pyetur për Shqipërinë

Intervista e parë që Berat Gjimshiti ka zgjedhur që të jap nga qëndrimi i tij në Itali, për një media shqiptare, nëpërmjet një lidhje live, ishte pikërisht ajo në emisionin tonë të ri, “Koha Shtesë”. Mbrojtësi i Atalantas ka folur për gjithçka sa i përket Shqipërisë, kohës kur ngeli jashtë në Euro 2016, Europianit të […]

“E di se çfarë ke hequr ti, ia dolëm të dy”! Gjimshiti tregon fjalët që i tha Silvinjo pas Moldavisë: Është si shok, nuk e vendos kurrë veten më lart se ty

“E di se çfarë ke hequr ti, ia dolëm të dy”! Gjimshiti tregon fjalët që i tha Silvinjo pas Moldavisë: Është si shok, nuk e vendos kurrë veten më lart se ty

Intervista e parë që Berat Gjimshiti ka zgjedhur që të jap nga qëndrimi i tij në Itali, për një media shqiptare, nëpërmjet një lidhje live, ishte pikërisht ajo në emisionin tonë të ri, “Koha Shtesë”. Mbrojtësi i Atalantas ka folur për gjithçka sa i përket Shqipërisë, kohës kur ngeli jashtë në Euro 2016, Europianit të […]

 “Unë ziej nga brenda, por nuk e shpreh”! Gjimshiti me fjalë zemre: Nuk e lija Kombëtaren pa shkuar edhe njëherë në Europian, isha i bindur se do ta arrija

 “Unë ziej nga brenda, por nuk e shpreh”! Gjimshiti me fjalë zemre: Nuk e lija Kombëtaren pa shkuar edhe njëherë në Europian, isha i bindur se do ta arrija

Intervista e parë që Berat Gjimshiti ka zgjedhur që të jap nga qëndrimi i tij në Itali, për një media shqiptare, nëpërmjet një lidhje live, ishte pikërisht ajo në emisionin tonë të ri, “Koha Shtesë”. Mbrojtësi i Atalantas ka folur për gjithçka sa i përket Shqipërisë, kohës kur ngeli jashtë në Euro 2016, Europianit të […]

“Sinqerisht, nuk e mendova kurrë ta lë Shqipërinë”! Gjimshiti tregon momentin kur De Biazi e la jashtë Euro16: 1 javë u stresova shumë, pastaj u ktheva prapë në Tiranë

“Sinqerisht, nuk e mendova kurrë ta lë Shqipërinë”! Gjimshiti tregon momentin kur De Biazi e la jashtë Euro16: 1 javë u stresova shumë, pastaj u ktheva prapë në Tiranë

Intervista e parë që Berat Gjimshiti ka zgjedhur që të jap nga qëndrimi i tij në Itali, për një media shqiptare, nëpërmjet një lidhje live, ishte pikërisht ajo në emisionin tonë të ri, “Koha Shtesë”. Mbrojtësi i Atalantas ka folur për gjithçka sa i përket Shqipërisë, kohës kur ngeli jashtë në Euro 2016, Europianit të […]

Shqipëria në Euro 2024 / Presidenti Duka: Kualifikimi ishte objektiv strategjik, e dua Serbinë në grupet e Europianit të Gjermanisë

Shqipëria në Euro 2024 / Presidenti Duka: Kualifikimi ishte objektiv strategjik, e dua Serbinë në grupet e Europianit të Gjermanisë

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka dhënë një intervistë për televizionin “News 24”, dy ditë përpara shortit të finaleve të Euro “Gjermani 2024” që do të hidhet në Hamburg, ku ka folur për edicionin shumë të mirë të Shqipërisë në fushatën kualifikuese dhe ka rrëfyer emocionet që ka përjetuar pas fitoreve kuqezi. Gjithashtu, Presidenti Duka […]

“Modeli im është Haland dhe Mbape”! Sulmuesi i Shqipërisë që shënoi gol me takë në Serinë A: Nëse nuk më gjeni në fushë, jam duke luajtur Play Station

“Modeli im është Haland dhe Mbape”! Sulmuesi i Shqipërisë që shënoi gol me takë në Serinë A: Nëse nuk më gjeni në fushë, jam duke luajtur Play Station

Marvin Cuni realizoi një gol brilant në ndeshjen kundër Empolit. Sulmuesi i Shqipërisë shënoi me takë, duke qenë në qendër të vëmendjes në gjithë mediat europiane. Në një intervistë të fundit për mediat në Itali, Cuni ka treguar edhe modelet që ndjek në futboll. “E kisha shënuar një gol në pjesën e parë dhe isha […]