Cara-Mba-Skuka dhe Lushkja-Abazaj-Latifi! Pritet spektakël në Air Albania, njihuni me formacionet zyrtare te Partizani-Tirana

Në orën 19:00 të ditës së sotme do të zhvillohet derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Shumë spektakël pritet në këtë përballje, e cila do të dhurojë emocione në Air Albania. Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga ana e të dy ekipeve ku sigurisht që më kërcenues pritet që të jetë treshja Cara-Mba-Skuka nga një krahë dhe Lushkja-Abazaj-Latifi nga ana tjetër.

PARTIZANI: Hoxha, Sota, Sembene, Hadroj ,Atanaskoski, Maget, Murataj, Rrapaj, Cara, Mba, Skuka. Trajner: Orges Shehi

TIRANA: Abdullahi, Përgjoni, Lulaj, Hoxhallari, Mici, Haxhiu, Meta, Deliu, Lushkja, Abazaj, Latifi. Trajner: Julian Ahmataj