Dy gola në dy ndeshjet e fundit! Silvinjo fërkon duart, Mario Mitaj po i kthehet në sulmues

Dy gola në dy ndeshjet e fundit, super Mario Mitaj! Futbollisti shqiptar po shkëlqen në miqësoret përgatitore me Lokomotivën e Moskës.

Mitaj ka shënuar në ndeshjen e fituar në shifrat 4-1 ndaj Kairat dhe njëkohësisht ka tundur rrjetën në fitoren 2-0 ndaj Torpedos. Pikërisht ajo që Silvinjo kërkonte, që ky lojtar të provonte portën me të majtën e tij të ëmbël dhe Mario po ia del me ekipin rus. /Sport Ekspres/