E FUNDIT/ Pochettino ul në stol Armando Brojën, sulmuesi shqiptar humb vendin e titullarit

E FUNDIT/ Pochettino ul në stol Armando Brojën, sulmuesi shqiptar humb vendin e titullarit

Armando Broja ka humbur vendin e titullarit te Chelsea. Pas disa ndeshjeve të luajtura nga minuta e parë, sulmuesi shqiptar provon sërish stolin. Blutë e Londrës do të përballen mbrëmjen e sotme kundër Crystal Palace-t në “Boxing Day“, duke nisur nga ora 20:30. Pochettino ka preferuar ta nisë ndeshjen me Jackson-in dhe Nkunkun. Ky i fundit luan ndeshjen e tij të parë si titullar që pas rekuperimit nga dëmtimi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/