E FUNDIT/ Vjen momenti për Kristjan Asllanin, mesfushori shqiptar e nis nga minuta e parë kundër Ramadanit

Pas shumë ndeshjesh pritjeje, ka mbërritur momenti për Kristjan Asllanin. Mesfushori shqiptar është përzgjedhur titullar në ndeshjen e sotme. Lojtari 21-vjeçar ka zënë vendin e Çalhanoglusë në mesin e fushës në përballjen e sotme kundër Leçes.

Asllani do të ketë mundësinë të tregojë se sa vlen, për t’i siguruar vetes më tepër minuta në ndeshjet e mbetura të Interit. Përballja mes Leçes dhe Asllanit do të nisë në orën 18:00, ku titullar do të jetë edhe Ylber Ramadani./Halit Delibashi-Sport Ekspres/