E presin te Tirana dhe e ëndërrojnë të gjithë në Superiore, Redon Xhixha ndjek…Ilir Dajën!

E presin te Tirana dhe e ëndërrojnë të gjithë në Superiore, Redon Xhixha ndjek…Ilir Dajën!

Redon Xhixha është ëndrra e çdo ekipi në Superiore. Ky futbollist nuk po gjen dot hapësirën te Qarabag, pavarësisht një fillimi ëndrrash me golat e shënuara. Në media u përfol edhe për një kthim të Xhixhës te Tirana.

Megjithatë ishte vet futbollisti që mohoi gjithçka në një prononcim për mediat azere. Nga krahu tjetër, Redon Xhixha ndjek në “Instagram” edhe skuadrën e Ballkanit. Një sinjal i vogël ky që nëse Xhixha do të kthehej me një ekip shqiptar, Ballkani mund të ishte një prej zgjedhjeve. /Sport Ekspres/