E trishtë/ Dwamena ndërron jetë, tragjedia ndodhi në ndeshjen Egnatia-Partizani

E trishtë/ Dwamena ndërron jetë, tragjedia ndodhi në ndeshjen Egnatia-Partizani

Një tragjedi e madhe ndodhi në ndeshjen Egnatia-Partizani. Dwamena, i cili ka pasur më herët probleme me zemrën, ra në fushë pa ndjenja në minutën e 24.

Menjëherë u transportua drejt spitalit dhe sipas raportimeve të fundit, sulmuesi ka humbur jetën. /Sport Ekspres/