Është momenti i Kristjan Asllanit, Inzagi e gradon titullar kundër Bolonjës

Është momenti i Kristjan Asllanit, Inzagi e gradon titullar kundër Bolonjës

Kristjan Asllani do të ketë mundësinë të tregojë aftësitë e tij në fushën e lojës. Mbrëmjen e sotme do të jetë momenti i tij, teksa Simone Inzagi ka vendosur ta gradojë titullar. Mesfushori shqiptar do të hyjë në fushë që nga minuta e parë në përballjen kundër Bolonjës. Ndeshja nis në orën 21:00 dhe është e vlefshme për Kupën e Italisë. Asllani ka shansin t’i tregojë trajnerit se mund të përballojë me sukses më tepër minuta te Interi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/