Fulhami nuk e ka humbur ende shpresën, klubi anglez synon transferimin e Brojës në momentet e fundit të merkatos

Merkatoja po shkon drejt mbylljes dhe Armando Broja vijon të mbetet një emër i lakuar. Chelsea refuzoi një ofertë nga Fulhami pak ditë më parë, por shpresat e këtyre të fundit ende nuk janë shuar.

Mike McGrath, gazetar i “The Daily Telegraph”, bën me dije se klubi i Premier League-s, po shpreson ende për një transferim në orët e fundit të merkatos. Chelsea kërkon të 30-50 milionë paundë për kartonin e Brojës. Shifra të cilat po mbajnë peng kalimin e tij te Fulhami./Halit Delibashi-Sport Ekspres/