I heq buzëqeshjen nga fytyra, trajneri në Serinë A vazhdon të lërë të 3 lojtarët e Shqipërisë në stol

I heq buzëqeshjen nga fytyra, trajneri në Serinë A vazhdon të lërë të 3 lojtarët e Shqipërisë në stol

Andreazoli duket se nuk ka një marrëdhënie shumë të mirë me lojtarët shqiptarë. Etrit Berisha dhe Ardian Ismajli ishin titullar të padiskutueshëm te Empoli dhe Stiven Shpendi, aktivizohej në jo pak takime nga minuta e parë.

Por tani janë të tre lojtarët e Shqipërisë që qëndrojnë jashtë në të njëjtën kohë. Kjo ka ndodhur edhe në barazimin e sotëm pa gola mes Cagliarit dhe Empolit. I vetmi lojtar që u aktivizua në minutën e 82 ishte Ardian Ismajli, ndërsa Berisha dhe Shpendi e panë gjithë ndeshjen nga stoli. /Sport Ekspres/