I tmerroi në Beograd me dronin, Ballist Morina i lë pa gjumë prapë serbët: Qetësohu lepuj, unë jam këtu për të zgjidhur fatin tuaj

I tmerroi në Beograd me dronin, Ballist Morina i lë pa gjumë prapë serbët: Qetësohu lepuj, unë jam këtu për të zgjidhur fatin tuaj

Serbia do të luajë në Europianin e Gjermanisë dhe një nga kundërshtarët e mundshëm të kësaj Kombëtare është Shqipëria. UEFA ka uruar çdo Kombëtare për arritjen në Gjermani, mes tyre, edhe Serbinë.

Por në këtë postim, Ballist Morina është kthyer dhe me anë të një komenti, me siguri që do t’i lërë serbët sërish “pa gjumë”, pas torturave me dronin në Beograd.

“Qetësohuni lepuj, unë jam këtu për të zgjidhur fatin tuaj, mos u shqetësoni për këtë! Shihemi në fazën e grupeve”, shkruan Morina në “Instagram”. /Sport Ekspres/