LAJM I FUNDIT/ Jemi në orët e fundit të mbylljes së merkatos, Fulham i largohet Armando Brojës nga kushtet e Chelsea

Jemi në orët e fundit të merkatos në Premier League dhe Armando Broja ka rrëmbyer të gjithë vëmendjen. Fulham ishte shumë afër transferimit të sulmuesit shqiptar, por tani situata duket shumë më e vështirë.

Sipas raportimeve të fundit të mediave britanike, Fulham i është larguar transferimit të Brojës për shkak të kushteve të vendosura nga Chelsea. Londinezët nuk tërhiqen aspak nga kërkesat e tyre dhe për këtë arsye Fulham nuk dëshiron të humbas më kohë dhe po shikon objektiva të tjerë, ndërsa merkato mbyllet në mbrëmjen e sotme në orën 12 të mesnatës. /Sport Ekspres/