LAJM I FUNDIT/ Publikohet formacioni zyrtar i Shqipërisë kundër Moldavisë, ja sesi do të shkojë Silvinjo në Europian

LAJM I FUNDIT/ Publikohet formacioni zyrtar i Shqipërisë kundër Moldavisë, ja sesi do të shkojë Silvinjo në Europian

Shqipëria do të përballet në transfertën moldave. Ndeshja do të fillojë në orën 18:00 dhe pak minuta më parë është publikuar edhe formacioni zyrtar i kuqezinjëve.