LIVE, Dinamo-Tirana/ Shënojnë dy gola për tre minuta, Haxhiu dhe Hoxhallari ringjallin Tiranën (VIDEO)

LIVE, Dinamo-Tirana 2-2 Kacorri 24, Andoni 46’/ Hoxhallari 56′, Haxhiu 59′