LIVE/ Ernest Muçi shpërthen stadiumin te Legia Varshava, gol dhe tymueset hidhen menjëherë (VIDEO)

LIVE/ Ernest Muçi shpërthen stadiumin te Legia Varshava, gol dhe tymueset hidhen menjëherë (VIDEO)

LIVE, Legia-Warta 2-2 Ernest Muçi 63′