LIVE, ndeshjet e Superiores/ Gruda “Show”! Lojtari i Vllaznisë nuk ndalet, i driblon të gjithë dhe shënon gol tjetër kundër Skënderbeut (VIDEO)

LIVE, ndeshjet e Superiores/ Gruda “Show”! Lojtari i Vllaznisë nuk ndalet, i driblon të gjithë dhe shënon gol tjetër kundër Skënderbeut (VIDEO)

LIVE, Vllaznia-Skënderbeu 2-0 Gruda 26′, 49′

LIVE, Teuta-Dinamo 1-2 Daci 35’/ Vila 12′, 43′