LIVE, ndeshjet e Superiores/ Nis java e 25 e kampionatit, Teuta sfidon Egnatian dhe Kukësi pret Erzenin

LIVE, Egnatia-Teuta 0-0

LIVE, Kukësi-Erzeni 0-0