LIVE, Partizani-Vllaznia/ Partizani i shënon dy gola në minutat e fundit Vllaznisë, Preka kërkon falje dhe Mehmetin gjen golin (VIDEO)

LIVE, Partizani-Vllaznia/ Partizani i shënon dy gola në minutat e fundit Vllaznisë, Preka kërkon falje dhe Mehmetin gjen golin (VIDEO)

LIVE, Partizani-Vllaznia 3-1 Rrapaj 21′, Preka 45′, Mehmeti 46’/ Balaj 32′