LIVE, Superkupa e Shqipërisë/ Portieri i Egnatias bën gafën fatale, Rrapaj tund rrjetën dhe zhbllokon finalen (VIDEO)

LIVE, Superkupa e Shqipërisë/ Portieri i Egnatias bën gafën fatale, Rrapaj tund rrjetën dhe zhbllokon finalen (VIDEO)

LIVE, Partizani – Egnatia 1-0 Rrapaj 37’