Mbyllet ndeshja mes Kukësit dhe Dinamos, del rezultati që asnjë prej ekipeve nuk e dëshironte

Mbyllet ndeshja mes Kukësit dhe Dinamos, del rezultati që asnjë prej ekipeve nuk e dëshironte

Kukësi dhe Dinamon e kanë mbyllur ndeshjen e sotme, pa dhuruar shumë emocione për shikuesit. Vetëm një barazim pa gola, pavarësisht tentativave dhe dëshirës së dy ekipeve për të dalë me pikët maksimale në këtë takim.

Fitorja ishte zgjidhja e vetme për Kukësin dhe Dinamon për të kaluar në psikologjinë e duhur të vazhdimit të kampionatit, por kjo nuk u arrit. Një pikë e ndarë, teksa goli i shënuar nga Zabërgja në minutën e 76 do të anulohej për pozicion jashtë loje. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/