“Më pëlqen të paguaj faturat, por Duka nuk më lë”, Silvinjo: Kurrë nuk paguaj dreka dhe darka kur jam me të

“Më pëlqen të paguaj faturat, por Duka nuk më lë”, Silvinjo: Kurrë nuk paguaj dreka dhe darka kur jam me të

Silvinjo ka dhënë së fundmi një intervistë për gazetarin Altin Sulçe në “Ora News”. Trajneri i Kombëtares shqiptare ka folur edhe për raportin e tij me paratë dhe me presidentin Duka. Ai është shprehur se sa herë që darkon apo drekon me kreun e FSHF-së, e ka të ndaluar të paguajë faturat.

“Më pëlqen të paguaj faturat nëse dal me miqtë. Kurrë, kurrë nuk paguaj kur jam në dreka dhe darka me presidentin. Nuk më lejon. E kam provuar, por ai nuk më lë”, ka treguar Silvinjo./Halit Delibashi-Sport Ekspres/