Nizaar Kinshella ngre figurën e shqiptarit: Nëse Chelsea do e shesi, Armando Broja do të kthehet dhe do t’i “djegi”

Nizaar Kinshella ngre figurën e shqiptarit: Nëse Chelsea do e shesi, Armando Broja do të kthehet dhe do t’i “djegi”

Armando Broja nuk po kalon momentin ideal te Chelsea. Sulmuesi është ende larg formës së pritur, por në Britani janë jo pak të vetëdijshëm për potencialin e këtij futbollisti.

“Ka shumë ekipe që e pëlqejnë Brojën. Ata mendojnë se Broja është i mirë. Nëse Chelsea e shet, Broja do të kthehet dhe do t’i djegi”, tha mes të tjerash gazetari Nizaar Kinshella duke ngritur imazhin e sulmuesit shqiptar. /Sport Ekspres/