Olsi Rama takohet me Ilir Dajën, trajneri i suksseshëm shqiptar kujton kohën me Partizanin

Olsi Rama takohet me Ilir Dajën, trajneri i suksseshëm shqiptar kujton kohën me Partizanin

Partizani ka zyrtarizuar pak ditë më parë trajnerin e ri. Një emër i njohur si Orges Shehi zgjodhi që të merrte përsipër punën për të kryesuar të kuqtë, në rrugëtimin dhe objektivin e tyre të vetëm drejt titullit kampion.

Ndërkohë Olsi Rama, ka takuar Ilir Dajën. Një takim miqësor me trajnerin e suksseshëm shqiptar për të kujtuar kohën me Partizanin dhe padyshim për të shprehur gjithë vlerësimet për arritjet e bëra me Ballkanin. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/