Shënoi pas dy muajve në Serinë A/ Vlahoviçi feston sa për të gjithë golat e munguar, 4 festime për një gol

Shënoi pas dy muajve në Serinë A/ Vlahoviçi feston sa për të gjithë golat e munguar, 4 festime për një gol

Dushan Vlahoviçi ka gjetur më në fund rrugën e rrjetës, pas një ngërç më shumë se 2-mujor. Sulmuesi serb zhbllokoi derbin e Italisë kundër Interit në minutën e 27 dhe menjëherë ka nisur festën.

Vlahoviçi ka festuar sa për të gjithë golat e munguar në Serinë A, teksa kryen 4 festime të ndryshme për të njëjtin gol. Dukshëm prej tij ka pasur pakënaqësi ndaj tifozëve, pasi mënyra e zgjedhur e festimit shkon si një kundërpërgjigje për ta./Halit Delibashi-Sport Ekspres/