VIDEO/ Andrea Pirlo nuk e kishte përjetuar më parë, lojtari i Sampdorias fillon “ta mbysë” pas golit të shënuar

VIDEO/ Andrea Pirlo nuk e kishte përjetuar më parë, lojtari i Sampdorias fillon “ta mbysë” pas golit të shënuar

Lojtari i Sampdorias, Sebastian Esposito doli në plan të parë për shkak të festimit të tij të pazakontë të golit.

“Viktima” e festës së tij është trajneri i Sampdorias, legjenda Andrea Pirlo , i cili ndieu një shkundje nuk e kishte përjetuar kurrë më parë.

Esposito shënoi dy gola dje dhe pas golit të dytë nuk mundi t’i kontrollonte emocionet dhe filloi të “mbyste” dhe të tundte trajnerin e tij. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/