VIDEO/ Di Maria shënon një nga golat më të bukur të karrierës, e dërgon topin në rrjetë që nga këndorja

VIDEO/ Di Maria shënon një nga golat më të bukur të karrierës, e dërgon topin në rrjetë që nga këndorja

Pjesa e parë mes Salcburgut dhe Benfikës ka përfunduar me shifrat 0-2. Ndeshja u zhbllokua në minutën e 32-të nga Anhel Di Maria, i cili shënoi një nga golat më të bukur të karrierës së tij. Argjentinasi e dëgoi topin në rrjetë që nga goditja e këndit. Gjuajtja e tij e kapi në befasi portierin kundërshtar, që e pati të pamundur të shmangte golin./Halit Delibashi-Sport Ekspres/