VIDEO/ Fitore e madhe e Interit në Champions League, zikaltërit përulin Atletico Madrid-in e Simeones

Një fitore e madhe vjen për Interin në Champions League. Pavarësisht rezultatit të ngushtë, zikaltërit tregojnë se ky është sezoni i tyre dhe kanë pretendime edhe për kompeticionin më të rëndësishëm në Europë.

Në mbrëmjen e sotme, Interi arriti që të fitonte me shifrat 1-0 kundër Atletico Madrid. Goli i vetëm i takimit është realizuar nga Arnautovic në minutën e 79. Pasi Martinez gaboi para portierit, Arnautovic nuk do të sillej në të njëjtën mënyrë, duke dërguar topin në rrjetë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/