VIDEO/ Identik me golin e Zlatan Ibrahimovic në kohën e Interit, shikoni ngjashmërinë e madhe me perlën e Marvin Cunit

VIDEO/ Identik me golin e Zlatan Ibrahimovic në kohën e Interit, shikoni ngjashmërinë e madhe me perlën e Marvin Cunit

Marvin Cuni realizoi një gol spektakolar në ndeshjen e sotme mes Frosinones dhe Empolit. Sulmuesi shqiptar e tundi rrjetën me thembër, për t’i surprizuar të gjithë. Ishte goli i parë në Serinë A dhe në çfarë mënyre që e gjeti rrjetën!

Kjo kryevepër ishte identike me mënyrën sesi Zlatan Ibrahimovic shënoi në ndeshjen mes Interit dhe Bologna-s para disa viteve. Suedezi do të linte të shtangur kundërshtarët po ashtu si edhe Marvin Cuni në mbrëmjen e sotme. /Sport Ekspres/