VIDEO/ Këmba e Gjimshitit përfundoi në kokën e Barelës, momenti që po bën xhiron e rrjeteve sociale

VIDEO/ Këmba e Gjimshitit përfundoi në kokën e Barelës, momenti që po bën xhiron e rrjeteve sociale

Atalanta është përballur sot me Interin, ndeshje të cilën e ka humbur me shifrat 1-2. Nga minuta e parë në fushën e lojës ka qenë i pranishëm edhe Berat Gjimshiti. Ky i fundit po bën xhiron e rrjeteve sociale për një episod që ka pasur protagonist atë dhe Barelën.

Gjatë një faulli që ka pësuar, mesfushori italian ka rënë përtokë, ndërsa sipër tij ka kaluar Berat Gjimshiti. Këmba e kapitenit të Kombëtares shqiptare ka përfunduar mbi kokën e Barelës. Një moment që ka tërhequr gjerësisht vëmendjen e tifozëve në rrjetet sociale./Halit Delibashi-Sport Ekspres/