VIDEO/ “Një vit plot me emocione”! Kristjan Asllani kthen kokën mbrapa, e nis me Interin dhe e mbyll me Shqipërinë

VIDEO/ “Një vit plot me emocione”! Kristjan Asllani kthen kokën mbrapa, e nis me Interin dhe e mbyll me Shqipërinë

Kristjan Asllani ka bërë një publikim në rrjetet sociale vetëm pak më parë. Mesfushori i Interit ka publikuar një video duke treguar disa nga momentet më të mira të këtij viti. “Një vit plot me emocione”, shkruan Kristjani.

Në të shfaqen menjëherë disa momente të Asllanit me fanellën e Interit, ndërsa në fund, vendosen ato të arritjes historike me Shqipërinë, që kulmoi me vendin e parë dhe kualifikimin në Europianin e Gjermanisë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristjan Asllani (@kristjanasllani)