VIDEO/ Nuk e përtypin dot humbjen, Broja shkon t’i kërkojë falje tifozëve të Chelsea-t

VIDEO/ Nuk e përtypin dot humbjen, Broja shkon t’i kërkojë falje tifozëve të Chelsea-t

Chelsea ka humbur gjysmëfinalen e parë të Carabao Cup. Blutë e Londrës janë mposhtur me shifrat minimale 1-0 nga Middlesbrough, që luan në Championship. Tifozët e Chelsea-t që kishin udhëtuar drejt kësaj transferte nuk e kanë pritur mirë këtë humbje.

Rezultati dhe loja e ekipit të tyre të zemrës nuk u përtyp dot nga tifozët londinezë. Pas përfundimit të ndeshjes, Armando Broja, Thiago Silva dhe Colëill kanë shkuar për t’i kërkuar falje tifozëve të tyre./Halit Delibashi-Sport Ekspres/