VIDEO/ Rei Manaj po kalon super formë, i jep fitoren Sivasporit në minutën e fundit

VIDEO/ Rei Manaj po kalon super formë, i jep fitoren Sivasporit në minutën e fundit

Rei Manaj ka arritur të shënojë një tjetër gol me Sivasporin. Sulmuesi shqiptar ishte protagonist në fitoren e sotme kundër Instabulsporit në shifrat 1-0.

Në minutën e 88 të takimit, Manaj arriti që të tund rrjetën. Më pas futbollisti kuqezi shkoi për të ndarë festën me stafin dhe trajnerin. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/