VIDEO/ Si të ishte një sulmues! Amir Rrahmani shënon golin në fund, i jep fitoren Napolit në Serinë A

Amir Rrahmani ka realizuar një gol me fanellën e Napolit. Mbrojtësi shqiptar ka tundur rrjetën në fund kundër Salernitanës. Kur rezultati ishte në shifrat 1-1, në minutën e 6 të shtesës do të vinte edhe goli i Rrahmanit.

Si të ishte një sulmues, lojtari i Napolit arriti të mposhte portierin kundërshtar. Më pas Rrahmani ka hequr fanellën dhe është ndëshkuar me karton të verdhë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/