VIDEO/ Skena pas ndeshjes së Liverpul! Klop humb unazën e martesës gjatë festimit, e kërkon në fushë dhe e puth kur e gjen

VIDEO/ Skena pas ndeshjes së Liverpul! Klop humb unazën e martesës gjatë festimit, e kërkon në fushë dhe e puth kur e gjen

Liverpuli e ka nisur me një fitore spektakolare vitin 2024. Të kuqtë arritën që të fitonin kundër Neëcastle me shifrat 4-2. Një fitore dramatike që dhuroi shumë emocione dhe gola për tifozët. Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, Klop ka shkuar për të festuar me tifozët.

Megjithatë aty ndodhi një incident i vogël pasi trajnerit të Liverpulit i humbi unaza e martesës. Ai kërkoi ndihmë edhe nga stjuardi, por në fund arriti ta gjente vet unazën e humbur në fushën e blertë. Më pas Klop ka dalë përpara kamerave duke e puthur unazën e martesës. /Sport Ekspres/