VIDEO/ Të gjithë shikonin të përhumbur pasi nuk janë mësuar me veshje të tilla, Georgina Rodriguez i trondit të gjithë në Arabinë Saudite

VIDEO/ Të gjithë shikonin të përhumbur pasi nuk janë mësuar me veshje të tilla, Georgina Rodriguez i trondit të gjithë në Arabinë Saudite

Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, i tronditi të gjithë me stilin e saj kur ecte nëpër rrugët e Riadit dhe sheikët nuk mund ta besonin atë që kishte veshur. Georgina u shfaq në një version provokues dhe burrat që gjendeshin aty në rrugë mbetën pa fjalë.

Publiku në Arabinë Saudite nuk është mësuar të shohë një zonjë të veshur kështu, Georgina mori shumë shikime dhe për t’i bërë gjërat edhe më keq, burrat që po shikonin nuk e dinin se do të ishin në postimin që u bë viral. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

@juanmadridista_ Mateo Ronaldo y Cristiano Jr ? #cristianojr #mateoronaldo #georginarodriguez #viral ? Lollipop – Darell