VIDEO/ Tifozi shqiptar futet në fushë dhe i jep qeleshen Granit Xhakës, lojtari nuk e pranon…

VIDEO/ Tifozi shqiptar futet në fushë dhe i jep qeleshen Granit Xhakës, lojtari nuk e pranon…

Zvicra barazoi me Kosovën në shifrat 1-1. Me këtë rezultat, helvetët siguruan Europianin, ndërsa dardanët dolën përfundimisht nga gara.

Gjatë ndeshjes, një tifoz shqiptar hyri në fushë. Ai tentoi që t’i jepte qeleshen Granit Xhakës, por ky i fundit nuk e pranoi. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/