VIDEO/ Vajza krijon skena +18 me të dashurin në stadium! I kap kamera, djali largohet me vrap mes turpit, vajza qëndron për të parë ndeshjen deri në fund

VIDEO/ Vajza krijon skena +18 me të dashurin në stadium! I kap kamera, djali largohet me vrap mes turpit, vajza qëndron për të parë ndeshjen deri në fund

Një çift është kapur në “aksion” gjatë një ndeshje cricket në Melbourne Cricket Ground. Gjithçka ka ndodhur në 28 dhjetor, ku çifti e ka harruar se ndodhej në një ambient të hapur dhe po shijonin njëri-tjetrin si të ishin në të një shtëpi private të ndodhur së bashku.

Kamera ka fokusuar papritur këtë çift, me vajzën që nuk u përmbajt për të krijuar skena +18. Pasi e kuptuan se po filmoheshin, djali vendosi fanellën mbi kokë dhe u largua me vrap nga stadiumi, ndërsa vajza, besojeni ose jo, qëndroi për të parë pjesën e mbetur të ndeshjes. /Sport Ekspres/