Wanda Nara pa grim dhe me bikini, gruaja e Mauro Icardi zgjon imagjinatën e burrave në mbarë botën

Wanda Nara ditët e fundit i ka kaluar në Dubai me pushime me Mauro Icardin dhe tashmë çifti është rikthyer në Argjentinë. Ajo publikoi foto të reja në krahët e Icardit dhe sërish në plan të parë sigurisht që ishte trupi perfekt.

Fotot janë realizuar në tarracën e shtëpisë së saj në Nordelta dhe argjentinasja e famshme ka veshur bikini të zeza për të ekspozuar sa më shumë hiret e saj. Krejtësisht natyrale, pa asnjë pikë grimi, ajo ka bërë një selfie dhe ka provokuar jo pak. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???Wanda??? (@_wandanara_)