Zbulohet një tjetër çift i njohur, Amir Rrahmani është në një lidhje me Era Istrefin

Zbulohet një tjetër çift i njohur, Amir Rrahmani është në një lidhje me Era Istrefin

Viti 2024 ka nisur me disa zbulime çiftesh nga lojtarët shqiptarë dhe ata t3 njohur në Europë.

Këtë herë ishte radha për t’u zyrtarizuar lidhja e Amir Rrahmanit. Mbrojtësi i Napolit ka në krahët e tij këngëtaren e njohur, Era Istrefin. Tashmë është bërë gjithçka publike dhe çifti nuk po ruhet më nga paparacët. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/