Askush nuk e kishte mendjen te ndeshja! Flitet se është në një lidhje me Rafael Leao, merr gjithë vëmendjen e San Siro-s

Askush nuk e kishte mendjen te ndeshja! Flitet se është në një lidhje me Rafael Leao, merr gjithë vëmendjen e San Siro-s

Fillimi i vitit 2024 ka filluar të zbulojë apo të konfirmojë çifte të reja në botën e futbollit, megjithatë, nuk ka gjasa që e dashura e një futbollisti të tërheqë vëmendjen kaq shumë siç është rasti me Francisco Silva.

Silva bëri paraqitjen e tij të parë në San Siro të martën mbrëma dhe menjëherë vodhi shfaqjen. Të gjithë ata që e panë shpërndanë të gjitha dyshimet. Domethënë, prej disa kohësh spekulohet se Rafael Leaon, një nga lojtarët e rinj më të mirë në botë, e ka gjetur lumturinë në krahët e një italianeje sensuale. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Francisca Silva (@franciscaaa.silva)