Fulhami u interesua për Armando Brojën, Chelsea i kthen përgjigje negative

Fulhami u interesua për Armando Brojën, Chelsea i kthen përgjigje negative

Armando Broja është një prej lojtarëve më të dëshiruar nga legjionarët e Kombëtares tonë. Chelsea është i destinuar të refuzojë shumë oferta për këtë element.

Së fundmi ishte Fulham që shprehu interesin për të marrë shërbimet e Brojës. Por sipas asaj që raportojnë mediat britanike, Chelsea e ka refuzuar këtë opsion dhe nuk dëshiron largimin e Brojës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/