“Ikja e Osmanit? Zhgënjimi më i madh i jetës sime”, Halili tregon arsyen e largimit: U takova me Najdovskin dhe mendoi si iu hoqën spaletat

Refik Halili është i ftuar në studion e emisionit “Elite Show” në “SuperSport”, ku i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve që gjendeshin në panel. Presidenti i Tiranës ka komentuar edhe largimin e Osmanit nga roli i drejtorit sportiv. Halili e ka konsideruar largimin e tij si zhgënjimin më të madh të jetës.

“Zhgënjimi më i madh i jetës sime. Duhet të pyesni Osmanin. Osmani thotë që kam bërë një takim unë me Najdovskin. Ndoshta i ka ngelur në mendje që pse Najdovski u takua me mua për një shqetësim që kishte dhe iu duk që iu hoqën spaletat. Thotë që Shkodra do të ketë shumë investime dhe mendon që do të dali kampion”, ka thënë Refik Halili./Halit Delibashi-Sport Ekspres/