“Ka një koecidencë të madhe”! Presidenti i Beshiktash: Muçi ka tatuazh një shqiponjë, fati i tij ishte i përcaktuar

Ernest Muçi është transferuar te Beshiktashi nga Legia Varshavë. Ky kalim u bë i mundur për 10 milionë euro dhe në Turqi u prit me shumë jehonë.

Presidenti i Beshiktash, Hasan Arat ka komentuar edhe tatuazhin e Mucit. “Është një koecidencë e madhe, Muci ka në qaf si tatuazh një shqiponjë, fati i tij ishte i përcaktuar”, tha Arat, teksa ky simbol lidhet edhe me ekipin e Besiktas. /Sport Ekspres/