Ka si model brazilianin e njohur? Detaji interesant, Ernest Muci ka bërë të njëjtin tatuazh si të Neymar

Ernest Muci është mes lojtarëve shqiptarë që është fjalë e parë e momentit mes legjionarëve. Por cili është modeli që Muci ndjek nga yjet botëror? Këtë herë nuk bëhet fjalë për një futbollist që zgjedh mes Mesit dhe Ronaldos.

Ish-lojtari i Tiranës ka një tjetër preferencë, Neymar. Ose të paktën kjo lihet të nënkuptohet pasi tatuazhet e tyre janë të njëjtë. Muci ka zgjedhur që të bëjë të njëjtin tatuazh si të brazilianit në pjesën e qafës. /Sport Ekspres/