LIVE, ndeshjet e Superiores/ Asist brilan si në Play Station, goli i Kristal Abazajt dhe Tirana që po ia del me sukses në Laç (VIDEO)

LIVE, ndeshjet e Superiores/ Asist brilan si në Play Station, goli i Kristal Abazajt dhe Tirana që po ia del me sukses në Laç (VIDEO)

LIVE, Laçi-Tirana 0-2 Hasani 18, Abazaj 45′

Video edited on Kapwing

LAÇI: Dajsinani, Mjaki, Kurti, Myrta, Taleb, Qato, Kryeziu, Melo, Ujka, Kristian, Sobowale. Trajner: Mirel Josa

TIRANA: Abdullahu, Doka, Lulaj, Najdovski, Hoxhallari, Deli, Lushkja, Hasani, Latifi, Abazaj. Trajner: Julian Ahmataj

LIVE, Erzeni-Kukësi 0-0

ERZENI: Hasanbelli, Osmanllari, Sadiki, Atanta, Peposhi, Alba, Kahrimanoviç, Meçja, Maliqi, Zeka, Mihana. Trajner: Alfred Deliallisi

KUKËSI: Tafas, Reçi, Zhongo, Murati, Lamçe, Fejzaj, Momoh, Mota, Jusuf, Salami, Rivas. Trajner: Stavri Nica