LIVE, ndeshjet e Superiores/ Te Skëndërbeu bëjnë kryqin! Mbrojtja e Partizanit si piketë dhe Yuri shënon gol, Teuta po fiton me Egnatian (VIDEO)

LIVE, ndeshjet e Superiores/ Te Skëndërbeu bëjnë kryqin! Mbrojtja e Partizanit si piketë dhe Yuri shënon gol, Teuta po fiton me Egnatian (VIDEO)

LIVE, Partizani-Skënderbeu 0-1 Yuri 42′

Video edited on Kapwing

LIVE, Teuta-Egnatia 1-0 Daci 16′