Lojtari në Kosovë konfirmon nisjen e bisedimeve me Shqipërinë U-21: Të shohim se çfarë do të ndodhë

Lojtari në Kosovë konfirmon nisjen e bisedimeve me Shqipërinë U-21: Të shohim se çfarë do të ndodhë

Mbrojtësi i Trepçës 89, Erdin Dushi, mund të jetë lojtari i ri i Shqipërisë U-21. Këtë e pranoi vetë lojtari në një prononcim për “Gazeta Blic Sport”. “Po është e vërtetë, unë jam në kontakte me Shqipërinë U-21. Por le të shohim se çfarë do të ndodhi”, u shpreh Dushi.

Një tjetër element që mund të sillet nga Shpresat e Alban Bushit, të cilat po ashtu si edhe Shqipëria e Silvinjos, kërkojnë të arrijnë kualifikimin më tej dhe të dalin nga faza kualifikuese. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/