Mesi apo Kristiano? Fjalët e Armando Brojës marrin jehonë: Është më i miri i të gjitha kohërave, madhështor…

Mesi apo Kristiano? Fjalët e Armando Brojës marrin jehonë: Është më i miri i të gjitha kohërave, madhështor…

Mesi apo Kristiano Ronaldo? Armando Broja e ka të qartë zgjedhjen e tij. Sulmuesi i Chelsea e konsideron portugezin si nivelin tjetër në futboll.

“Ronaldo është më i miri i të gjitha kohërave, i pabesueshëm për mua dhe thjesht madhështor”, tha Broja.

Këto fjalë kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ndërkohë Broja ka luajtur kundër Kristiano Ronaldos dhe ka marrë vlerësimet e portugezit në fund të ndeshjes Southampton-Manchester United. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/