Mësohen ndeshjet e fazës çerekfinale në Kupën e Shqipërisë, Teuta-Tirana, Erzeni-Vllaznia dhe Partizani gjen Kukësin

Sot është hedhur shorti për çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë. Në ambientin e Shtëpisë së Futbollit, 8 ekipet kanë mësuar rivalët e tyre, me ndeshjet që do të luhen në 20-21 shkurt dhe ndeshjet e kthimit do të jenë në 5 mars.

Erzeni ka gjetur përballë Vllazninë, ndërsa Teuta do të përballet me Tiranën. Nga ana tjetër do të kemi një përballje Laçi-Egnatia, ndërsa Partizani i Shehit do të luajë kundër Kukësit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/