Myrto Uzuni dhe Granada i morën pikë në shtëpi, çmendet presidenti i Barcelonës: Theu pjatat dhe gjithçka rreth tij pas ndeshjes

Joan Laporta nuk e duron dot që Barcelona të luajë futboll të dëshpëruar këtë sezon. Ai donte shumë që skuadra të dominonte sërish gjatë mandatit të tij, por fatkeqësisht për të, kjo nuk do të ndodhë.

Skuadra e drejtuar nga Xavi Hernandez luan jashtëzakonisht keq. Barça pranon një numër të madh të golave ??dhe dje Granada i mori barazimin në transfertë. 

Presidenti i klubit, Joan Laporta, ka humbur plotësisht durimin për një tjetër dështim. Tërë inatin e ka shfryer në suitën presidenciale në stadium.

“Joan Laporta u çmend plotësisht pas ndeshjes me Granadën. Ai goditi pjatat dhe hodhi gjithçka rreth tij në suitën presidenciale”, shkruajnë mediat katalanase. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/